Aukeratu
presentacion

Hileta-zerbitzuak eta Gipuzkoako beilatokiak

Beilatokiak

Avda Rekalde, 57 20018 Donostia-San Sebastián 902 402 900
943 376 980
harrera@funerariavascongada.com Ordutegia: Astelehenetik igandera irekita, 8:00etatik 22:00etara

Paseo de Morlans, 6 20009, Donostia 943 421 786
morlans@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 20:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

San Pedro, 39 20017, Donostia-San Sebastián 943 390 712
pasaia@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 19:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Bidasoa, 9 20100, Errenteria 943 513 141
errenteria@funerariavascongada.com Ordutegia: Bulego zerbitzua: 9:00etatik 13:00etara eta 15:00etatik 20:00etara

Donibane kalea, 5 20180, Oiartzun 943 848 555
oiartzun@funerariavascongada.com

Orkolaga, 4 20120, Hernani 943 557 901
hernani@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*:
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Larrea Pol. 34-1 20150, Villabona 943 694 873
villabona@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 18:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Larramendi, 8 20140, Andoain 943 592 616
andoain@funerariavascongada.com

Kondeko Aldapa, 5 Tolosa 943 670 040
tolosa@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 17:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Pol. Iñausti, 14 20212, Olaberria 943 106 222
olaberria@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*:
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Eskelak

Data Izena (Herria) Beilatokia
2017-10-21 MARIA ANGELES SANSIÑENA ALTUNA (Usurbil) Rekalde Dolumina adierazi Ikusi
JAVIER GIGANTE MORENO (Donostia) Rekalde Dolumina adierazi Ikusi
2017-10-20 ANGELI OYANGUREN MIRANDA (Errenteria) Errenteria Dolumina adierazi Ikusi
MARI CARMEN SERRANO DABADIE (Donostia) Morlans Dolumina adierazi Ikusi
ANTTONI GOROSTIZU-ORKAIZTEGI IRAOLA (Hernani) Hernani Dolumina adierazi Ikusi

Zerbitzuak

Hileta zerbitzuak
Aukeratu · Zure Aukera
Heriotza gertatzen denean egin beharreko urratsak
Eskela Tarifak
Heriotza gertatzen denerako gidak