Harremanetarako

Beilatokiak

Avda Rekalde, 57 20018 Donostia-San Sebastián 902 402 900
943 376 980
harrera@funerariavascongada.com Ordutegia: Astelehenetik igandera irekita, 8:00etatik 22:00etara

Paseo de Morlans, 6 20009, Donostia 943 421 786
morlans@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 20:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

San Pedro, 39 20017, Donostia-San Sebastián 943 390 712
pasaia@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 19:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Bidasoa, 9 20100, Errenteria 943 513 141
errenteria@funerariavascongada.com Ordutegia: Bulego zerbitzua: 9:00etatik 13:00etara eta 15:00etatik 20:00etara

Donibane kalea, 5 20180, Oiartzun 943 848 555
oiartzun@funerariavascongada.com

Orkolaga, 4 20120, Hernani 943 557 901
hernani@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*:
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Larrea Pol. 34-1 20150, Villabona 943 694 873
villabona@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 18:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Larramendi, 8 20140, Andoain 943 592 616
andoain@funerariavascongada.com

Kondeko Aldapa, 5 Tolosa 943 670 040
tolosa@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 17:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Pol. Iñausti, 14 20212, Olaberria 943 106 222
olaberria@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*:
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Edozein zalantza edo eskaera bazenu bete beheko formularioa

* Derrigorrezko datuak

Formulario de contacto
Kodigoa

Zuk bidalitako datu pertsonal guztiak fitxategi automatizatu batean gorde ahal izango direla jakinarazten dizugu, Abenduaren 13ko 15/1999 Izaera Pertsonalen Datuen Legean azaltzen dena betez. Fitxategi honen jabea Vascongada Ehorzketak. (Rekalde hiribidea, 57 - 20018, Donostia-San Sebastián) da eta datuak zuri informazioa, produktuak edo zerbitzuak emateko edo zurekin kontaktuan jartzeko erabiliko dira. Edozein momentuan eta Legean azaltzen den bezala, datu hauek ezabatzeko, aldatzeko eta beraiei atzitzeko eskubidea daukazu lehen aipatutako helbidera edo harrera@funerariavascongada.com e-mail-era idatziz.

Informazio gehiago nahi izanez gero, gure Pribazitate Politika irakurri dezakezu.