vipsala
Andoain1
rekalde1
zombis

Hileta-zerbitzuak eta Gipuzkoako beilatokiak

Beilatokiak

Avda Rekalde, 57 20018 Donostia-San Sebastián 902 402 900
943 376 980
harrera@funerariavascongada.com Ordutegia: Astelehenetik igandera irekita, 8:00etatik 21:00etara

Paseo de Morlans, 6 20009, Donostia 943 421 786
morlans@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 21:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

San Pedro, 39 20017, Donostia-San Sebastián 943 390 712
pasaia@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 21:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Bidasoa, 9 20100, Errenteria 943 513 141
errenteria@funerariavascongada.com Ordutegia: Bulego zerbitzua: 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 20:00etara

Donibane kalea, 5 20180, Oiartzun 943 848 555
oiartzun@funerariavascongada.com Ordutegia: Bulego zerbitzua: 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 20:00etara

Orkolaga, 4 20120, Hernani 943 557 901
hernani@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 21:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Larrea Pol. 34-1 20150, Villabona 943 694 873
villabona@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 21:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Bazkardo Auzoa, 3 20140, Andoain 943 592 616
andoain@funerariavascongada.com Ordutegia: 9:30etatik 13:30etara eta 16:00etatik 20:00etara

Kondeko Aldapa, 5 Tolosa tolosa@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 21:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Pol. Iñausti, 14 20212, Olaberria 943 106 222
olaberria@funerariavascongada.com Ordutegia: Jendaurreko arreta zerbitzua*: astelehenetik ostiralera, 9:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 21:00etara
*Ordutegi jarraitua, zerbitzurik izanez gero

Eskelak

Data Izena (Herria) Beilatokia
2021-08-02 ISABEL HUSILLOS PEDREJÓN (Donostia) Rekalde Dolumina adierazi Ikusi
2021-08-01 JULIA BARRIGA VÁZQUEZ (Zizurkil) Villabona Dolumina adierazi Ikusi
MARIANO MARTÍNEZ DEL PRADO (Urnieta) Rekalde Dolumina adierazi Ikusi
JOSÉ Mª GARCÍA RODRÍGUEZ (Donostia) Morlans Dolumina adierazi Ikusi
MARÍA EGAÑA ORBEGOZO (Donostia) Rekalde Dolumina adierazi Ikusi

Zerbitzuak

Heriotza gertatzen denerako gidak
Esquelas en prensa
Hilarriak